Vyhlídkový let Bezděz

Vyhlídkový let Bezděz2020-11-05T14:10:10+00:00

Vyhlídkový let Bezděz

Nejlepší let z naší nabídky. Velký okruh letadlem 60 minut, pouze za 10 900 Kč pro 1 osobu nebo 12 600 Kč pro 3 osoby.

Trasa letu: Odlet Praha, letiště Letňany – Mělník – zámek – Kokořín – Hrad Houska – Máchovo Jezero – Doksy – Bezděz – Kostelec nad Labem – Praha, Letňany.

Objednat pro 1 osobu
Objednat pro 3 osoby

Co po trase uvidíte

  • Zámek Mělník. Přeletíme soutok Vltavy a Labe

  • Hrad Kokořín patří mezi proklété hrady, které již nesmějí být podle císaře Ferdinanda opravovány. Dnes je z něj oblíbená památka.

  • Hrad Houska. Podle nejnovějších poznatků vyplývajících z archeologického průzkumu byl hrad založen v dekádě 1270-1280 Přemyslem Otakarem II. Hrad je zasazen v malebné koutu Česka, obklopen krásnou přírodní krajinou.

  • Máchovo jezero. Současné jméno pro jezero po významném básníkovi Máchovi navrhl v roce 1938 turistický spolek v Doksech. Karel Hynek Mácha zde byl šestkrát, poprvé roku 1832. Druhá varianta názvu je, že se v tomto jezeře chodí všichni v létě máchat, ale historické prameny tuto verzi nezmiňují.

  • Hrad Bezděz. Bezděz je opředen mnoha tajemstvími. Říká se, že zde mniši ukryli poklad. Tuto pověst si vyposlechl i Bedřich Smetana, který na její námět vytvořil operu Tajemství. Další legenda vypráví příběh o tajemné chodbě. Tou měla utíkat do vesnice Kunhuta se synem Václavem, pro které se stal hrad nedobrovolným vězením.

Hrad Houska

Hrad Houska

Máchovo jezero

Máchovo jezero a Doksy

Hrad Kokořín

Kokořín

Hrad Bezděz

Bezděz

Mapa letu nad Bezděz

Poletíte tím nejlepším letadlem pro vyhlídkové lety

Délka trasy 150 km. Čas letu 45-65 minut podle typu letadla a meteorologickým podmínek. Let je realizován spolehlivým letadlem Cessna 172, Cessna 210 nebo Piper 28 Archer. Cena je konečná a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu.

Nejbližší termíny letů

Karlštejn 40 min

3 980 Kč

9. 1. 2021

Volná místa

OBJEDNAT

Pilotem na zkoušku

6 400 Kč

16. 1. 2021

Volná místa

OBJEDNAT

Pilotem UL letadla

3 980 Kč

23. 1. 2021

Volná místa

OBJEDNAT

Vyhlídkový let nad Prahou

4 990 Kč

12. 5. 2021

4 místa

OBJEDNAT

Pro tyto vyhlídkové lety skládáme posádku a máme vypsané konkrétní termíny. Při individuálním letu na Bezděz si můžete termín vybrat libovolně.

Rezervace termínu

Spokojení účastníci našich letů

Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšeni a plni nových zážitků.

Informace a rezervace na

+420 778 074 778

Darujte tento vyhlídkový let

Dárkové poukazy

Co nám napsali účastníci našich letů

Ráda bych poděkovala panu pilotovi Ivanovi za profesionální přístup a realizaci báječného zážitku pro mého manžela. Už dlouho snil o tom prolětět se letadlem a byl to opravdu vydařený dárek.

Boženka, Křivoklát

Ahoj Vojto, chtěl jsem Ti poděkovat, že všechno v sobotu klaplo jak mělo  i když jsem do poslední chvíle váhal s termínem a počtem lidí v posádce. Díky moc.

Jiří Vaněk, Hostivice

Dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý úterní let. Vyšlo to na 100% a byli jsme velmi spokojení. Možná vás i ještě někomu doporučím ;-).

Luboš, Říčany

Chtěla  jsem vám poděkovat za perfektní organizaci letu a za skvělý zážitek pro moji maminku.

Lenka, Praha

Hezký den pánové, moc jsme si užili let na Karlštejn a děkujeme za profesionální přístup.

Stanislav, Praha - Točná