Vyhlídkové lety

/Vyhlídkové lety
Vyhlídkové lety2021-05-04T15:55:25+02:00

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety moderními letadly a vrtulníky z Prahy a okolí.

Vlastní trasa letu

Let letadlem

Detail letu
Vyhlídkový let

Let vrtulníkem

Detail letu

Vyhlídkový let – trasa a datum podle vašeho přání

Individuální vyhlídkové lety

Vyhlídkový let letadlem

Pro 1 osobu na 20 minut

Cena: 7 200 Kč
Poukaz
Vyhlídkový let letadlem

Pro 3 osoby na 20 minut

Cena: 10 900 Kč
Poukaz
Vyhlídkový let vrtulníkem

Pro 1 osobu na 30 minut

Cena: 9 900 Kč
Poukaz
Vyhlídkový let vrtulníkem

Pro 3 osoby na 30 minut

Cena: 18 900 Kč
Poukaz

Opravdu létáme i delší lety 🙂 Mrkněte na kompletní nabídku individuálních vyhlídkových letů letadlem nebo vrtulníkem

Pořádáme vyhlídkové lety letadly a vrtulníky z Prahy a okolí

Realizujeme vyhlídkové lety novými, moderními a bezpečnými letadly z letiště Praha Letňany. Máme pouze nová letadla Cessna 172, Cirrus SR22 Turbo nebo Diamond Da 40. Poleťte s námi vyhlídkový let nad majestátný hrad Karlštejn, nad krásné meandry řeky Vltavy nebo nad centrum Prahy. Vyberte si sami trasu letu v rámci individuálního vyhlídkového letu na přání. Naši profesionální piloti se již těší na vyhlídkový let s vámi 🙂 Létáme každý den, proto zavolejte a jdeme na to!

Vyhlídkový let můžete darovat jako originální dárek. Dárkový poukaz v krásném dárkovém balení vám zašleme poštou, kurýrem nebo pokud spěcháte, můžete dárkový poukaz zaplatit online kartou a poukaz obdržíte obratem po zaplacení do emailu a můžete ho ihned předat. Dárkový poukaz na vyhlídkový let platí 12 měsíců. Věříme, že ale stejně tak dlouho nevydržíte čekat! :-))

Nejprodávanější vyhlídkové lety

Vyhlídkový let Karlštejn

Nejoblíbenější trasa vyhlídkového letu z Prahy nabitá krásnými lokalitami a zajímavými místy. Pojďte objevit krásy hradu Karlštejn, lomů Velká a Malá Amerika, údolí Vltavy a Sázavy. Nasedat, váš krásný vyhlídkový let právě startuje!

Cena: 6 900 Kč
Objednat let
Vyhlídkový let nad Prahou

Nově realizujeme vyhlídkové lety přímo nad Prahou. Spatřete známé čtvrti Prahy z paluby moderního letadla. Tento let osloví všechny, kteří milují Prahu. Vemte rodinku, přátele, partnera a pojďte se podívat na Prahu z výšky 300 metrů. Je to výhled!

Cena: 7 900 Kč
Objednat let
Adrenalinový let

Let pro opravdové adrenalinové fandy. Vyždímáme ze stroje maximum a vyzkoušíme, co všechno letadlo dovede. Při tomto letu zažijete stav beztíže i ostré obraty. Pozor, akrobatický let máme jinde, zde zůstaneme nohami pěkně směrem k zemi, aby toho adrenalinu nebylo až příliš 🙂

Cena: 7 600 Kč
Objednat let
Vyhlídkový let Říp

Oblíbený vyhlídkový let vrtulníkem nad Říp v současné době realizujeme čtyřmístným moderním vrtulníkem Robinson R44. Létáme každý den, tak poleťte se s námi mrknout na památnou horu Říp přesvědčit se, že nám to tu Praotec Čech vybral fakt dobře :-))

Cena: 5 800 Kč
Objednat let
Všechny lety letadlem
Všechny lety vrtulníkem

Informace a rezervace na

+420 778 074 778

Darujte vyhlídkový let

Dárkový poukaz nově i online do 5 minut

Dárkové poukazy

Co nám napsali účastníci našich vyhlídkových letů

Velké díky za krásný zážitek. Dostali jsme vyhlídkový let od dětí k Vánocům a moc jsme si ho užili. Pozdravujte skvělého pilota Martina! Kam poletíme příště? 🙂

Maruška K., Vyhlídkový let nad Bezděz

Dobrý den Miriam, za mě bylo vše v pořádku, komunikace, pokyny, počasí, vtipný pan pilot, pěkné letadlo s „televizemi“, klidný a příjemný let a ten úžasný výhled!!! Moc jsem si to užil, děkuju a fotky pošlu. Určitě jsem neletěl naposledy. Lukáš

Lukáš R., Vyhlídkový let Karlštejn

Dobrý den, bylo to fajn. Sice počasí nebylo úplně top, ale i tak bylo na co koukat a viděli jsme naší chalupu, vše proběhlo jak mělo. Mějte se

Jakub M., Vyhlídkový let pro 3 osoby

Ráda bych Vám poděkovala za organizaci zážitku pro babičku, která toužila spatřit Prahu z výšky. Povedlo se a babíčka byla nadšená. Díky a doporučím vás.

Jana T., Vyhlídkový let nad Prahou

Zdravíme piloty a děkujeme za profesionální provedení vyhlídkového letu. Pilot Honza je srandista a ještě teď nás smíchy bolí břicha! 😀 Příště poletíme delší trasu.

Svatopluk M., Individuální vyhlídkový let