Vyhlídkový let Hrady a zámky u Prahy

///Vyhlídkový let Hrady a zámky u Prahy
Vyhlídkový let Hrady a zámky u Prahy2022-05-10T10:34:50+02:00

Vyhlídkový let Hrady a zámky u Prahy – 60 minut letu

Nejlepší let z naší nabídky. Velký okruh letadlem 60 minut, pouze za 12 900 Kč  pro 1 osobu nebo 16 800 Kč pro 3 osoby. Dvě trasy letu na výběr!

Trasa letu „východ“
Odlet Praha, letiště Letňany – Mělník, zámek – Kokořín – Hrad Houska – Máchovo Jezero – Doksy – Bezděz – Brandýs nad Labem – Praha, Letňany.

Trasa letu „západ“
Odlet Praha, letiště Letňany – Průhonice – Karlštejn – Křivoklát – Lány – Říp – Mělník, zámek – Brandýs nad Labem – Praha, Letňany

Objednat pro 1 osobu
Objednat pro 3 osoby

Co mimo jiné uvidíte

Trasa východ

  • Zámek Mělník.  Přeletíme soutok Vltavy a Labe a prohlédneme si mělnický zámek v obklopení vinic i náměstí s historickou radnicí, kterému dominuje barokní věž.

  • Hrad Kokořín patří mezi prokleté hrady,které již nesmějí být podle císaře Ferdinanda opravovány. Dnes je z něj oblíbená památka.

  • Hrad Houska.Podle nejnovějších poznatků vyplývajících z archeologického průzkumu byl hrad založen v dekádě 1270-1280 Přemyslem Otakarem II. Hrad je zasazen v malebném koutu Česka, obklopen krásnou přírodní krajinou.

  • Máchovo jezero.Současné jméno pro jezero po významném básníkovi Máchovi navrhl v roce 1938 turistický spolek v Doksech. Karel Hynek Mácha zde byl šestkrát, poprvé roku 1832. Druhá varianta názvu je, že se v tomto jezeře chodí všichni v létě máchat, ale historické prameny tuto verzi nezmiňují.

  • Hrad Bezděz. Bezděz je opředen mnoha tajemstvími. Říká se, že zde mniši ukryli poklad. Tuto pověst si vyposlechl i Bedřich Smetana, který na její námět vytvořil operu Tajemství. Další legenda vypráví příběh o tajemné chodbě. Tou měla utíkat do vesnice Kunhuta se synem Václavem, pro které se stal hrad nedobrovolným vězením.

Hrad Kokořín

Kokořín

Hrad Bezděz

Bezděz

Hrad Houska

Hrad Houska

Máchovo jezero

Máchovo jezero a Doksy

Trasa západ

  • Průhonický park a nákupní zónu Průhonice

  • Karlštejn. Druhý nejnavštěvovanější hrad v ČR je vždy obklopen davy turistů. S námi máte možnost podívat se na hrad v klidu a bez toho, aby Vám někdo překážel ve výhledu😊

  • Křivoklát patří k nejvýznamnějším a nejstarším královským hradům v České republice.

  • Lány. Zámek, který jen tak někdo nenavštíví. A když už, málokdy se podívá do obory a na přehradu. Chcete se na vlastní oči podívat, jak vypadá výsledek asi nejdražší rekonstrukce lesních cest a hráze přehrady v dějinách ČR, placená z Vašich daní? S námi můžete😊

  • Zámek Mělník.  Přeletíme soutok Vltavy a Labe a prohlédneme si mělnický zámek v obklopení vinic i náměstí s historickou radnicí, kterému dominuje barokní věž.

Průhonický park

Křivoklát

Vyhlídkový let Karlštejn

Karlštejn

Lány

Poletíte tím nejlepším letadlem pro vyhlídkové lety

Délka trasy 150 km. Čas letu 45-65 minut podle typu letadla a meteorologických podmínek. Let je realizován spolehlivým letadlem Cessna 172. Cena je konečná, a i v případě, že let například z důvodu počasí prodloužíme, neplatíte žádné další poplatky. Cena obsahuje všechny poplatky potřebné k provedení letu.

Nejbližší termíny letů

Karlštejn 40 min

5 800 Kč

17. 12. 2022

2 místa

OBJEDNAT

PNZ PRAHA

9 600 Kč

15. 1. 2023

1 místo

OBJEDNAT

Pilotem UL letadla

6 400 Kč

18. 12. 2022

Volná místa

OBJEDNAT

Let nad Prahou

5 900 Kč

27. 5. 2023

Volná místa

OBJEDNAT

Pro tyto vyhlídkové lety skládáme posádku a máme vypsané konkrétní termíny. Při individuálním letu na Bezděz si můžete termín vybrat libovolně.

Rezervace termínu

Spokojení účastníci našich letů

Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšeni a plni nových zážitků.

Informace a rezervace na

+420 778 074 778

Darujte tento vyhlídkový let

Dárkové poukazy

Co nám napsali účastníci našich letů